wersja
mobilna
PL EN DE CZ

Reorganizacji sieci przedszkoli w Gminie Baborów

Szanowni Państwo !


Informuję, że na sesji Rady Miejskiej dn. 26 lutego 2007 r. radni podjęli uchwałę o zamiarze reorganizacji sieci przedszkoli na terenie gminy Baborów. Decyzja ta została wymuszona wysokimi kosztami funkcjonowania placówek przedszkolnych w naszej Gminie, które w skali roku wynoszą ponad 1 mln.200 tys. zł. i mają tendencję wzrostową.

Działanie będzie polegało na formalnej likwidacji wszystkich placówek przedszkolnych na terenie Gminy i utworzeniu na ich bazie Zbiorczego Przedszkola Gminnego (siedziby w Baborowie - ul. Powstańców i ul. Krakowska) z oddziałami zamiejscowymi w Sułkowie, Suchej Psinie , Rakowie i Tłustomostach. Tak zreorganizowanym przedszkolem będzie zarządzał jeden dyrektor. Ułatwi to administrowanie placówkami i wygeneruje istotne dla budżetu Gminy oszczędności.


Wszystkie oddziały Zbiorczego Przedszkola Gminnego będą funkcjonowały dokładnie tak jak obecnie funkcjonują przedszkola w naszej Gminie (godziny funkcjonowania, dowozy, wyżywienie itp.) bez żadnej zmiany czy uciążliwości dla dzieci i ich rodziców.

Zmieni się zatem tylko sposób zarządzania poszczególnymi placówkami.


Dyrektorzy przedszkoli odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.


Z poważaniem

Eugeniusz Waga
Burmistrz Gminy BaborówSzukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
katalog  ok  test  bip  chroniona  s  a  str  firm  wyloguj
Przewodnik po urzędzie: