PL EN DE CZ

KULTURALNIE, PREMIEROWO I SPORTOWO

KULTURALNIE, PREMIEROWO I SPORTOWO

 

Kino HELIOS Kędzierzyn – Koźle

 

Dnia 10.11.2017r. (piątek) Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie zorganizował wyjazd na premierę filmu „Listy do M.3” do kina Helios w Kędzierzynie Koźlu.

Listy do M.3 opowiada historie kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonują się o potędze miłości, rodziny, wybaczaniu i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Mamy nadzieję, że film spodobał się osobom starszym jak i młodzieży.

Zatem serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK.

 

A.Pruszowska

Animator GOK

AQUA PARK Gorzyce

 

 

             Dziecko to nie zbiór komórek – to zbiór uczuć, uśmiechów i radości, dlatego dn.23.11.2017r. GOK  zorganizował  relaksacyjny i odrywający od szarej zimowej atmosfery wyjazd do Aquaparku w Gorzycach.

             Nasi podopieczni w ośrodku bawili się świetnie. Korzystali z mnóstwa wodnych atrakcji takich jak pływalnie, jacuzzi i zjeżdżalnie, dodatkowo radość potęgowały akcesoria do nauki pływania dla najmłodszych. Zabawa była przednia, ale co dobre szybko się kończy .

             Wysiłek i woda wzmagają głód, dlatego w drodze powrotnej „zahaczyliśmy” o słynnego Mc Donalda, gdzie wszystkie głodne brzuszki zostały nasycone.

             Nasi milusińscy wracali do domów zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy – a dla nas- instruktorów to najlepsza nagroda. Dzięki dzieciakom wierzymy, ze nasza praca ma sens- oby tak dalej.

 

Ze świątecznym pozdrowieniem

Instruktor d.s. sportu

Martyna Wielgus

 

 

„ Mikołajkowy przedszkolak”

 

Cóż jest cenniejszego od uśmiechu dziecka? Szczególnie doprawionego szczyptą niecierpliwości i oczekiwania na tego wyjątkowego Gościa…

Gościa co ma brodę białą jak śnieg i czerwony płaszcz, przy którym nawet szary dzień staje się magiczny.

            Taki dzień nadszedł 6 grudnia w ZSP w Baborowie, przedszkolach przy ul. Krakowskiej i Opawskiej gdzie instruktorzy GOK jako pomocnicy św. Mikołaja umilili wyczekiwanie najmłodszym poprzez gry i zabawy. W powietrzu było czuć świąteczne napięcie, które po przybyciu św. Mikołaja zmieniło się w lawinę uśmiechu i radosnych pisków.

            Dzieci powitały Gościa bogatym programem artystycznym, który poderwał do tańca zarówno św. Mikołaja jak i instruktorów GOK. W takim świątecznym klimacie mali milusińscy otrzymali prezenty w postaci paczek, na które czekały cały rok starając się być grzecznym – aby tak dalej – trzymamy kciuki. Do zobaczenia za rok.

 

animator GOK

Anna Banaś

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
katalog  a  s  bip  test  ok  f  str  chroniona  firm
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
01
grudnia
czwartek
Kliknij na wybraną datę