wersja
mobilna
PL EN DE CZ

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11-go i 18-go lutego 2019 roku (poniedziałek) Urząd Miejski w Baborowie  będzie czynny w godzinach od 7:30 do 12:00.

FESTYN LETNI

     W słoneczne niedzielne popołudnie 27 lipca, w Parku Miejskim w Baborowie odbył się FESTYN LETNI. W programie znalazło się coś dla każdego wymagającego słuchacza. Najpierw artyści “Wesołego  Podwórka” bawili dzieci swoimi piosenkami, potem przyszedł czas na wesołą biesiadę. Skecze, humor i dobra piosenka rozbawiły publiczność. Gwiazdą wieczoru był Zbigniew Foryś Band, który wykonał koncert przebojów znanych grup rockowych we własnej aranżacji.

DSC_0415.jpeg    DSC_0305.jpeg DSC_0124.jpeg

     Warto wspomnieć, że wokalista zespołu w latach 80 był członkiem znanej grupy LOMBARD. W tanecznych pląsach przy muzyce granej przez zespół “Millenium” z Głubczyc szybko mijał czas zabawy, która trwała do późnych godzin wieczornych.Dla dzieci przygotowano stoiska zabawowe a dla starszych gastronomiczne.

     Nad porządkiem w czasie festynu czuwali pracownicy Komendy Policji w Baborowie ,dzięki czemu każdy mógł bezpiecznie przebywać w Parku podczas imprezy. Organizatorem festynu był GZOKIS w Baborowie.


Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
bip  a  test  s  katalog  firm  str  chroniona  wyloguj  ok
Przewodnik po urzędzie: