PL EN DE CZ

Spotkanie z Mikołajem 3.12.2016

            „Boże Narodzenie to niezwykły czas. Do domów przychodzi Święty Mikołaj, zwierzęta w szopce mówią ludzkim głosem, nad choinką fruwają anioły. To wszystko silnie działa na dziecięcą wrażliwość. Nic więc dziwnego, że na tajemniczego gościa z białą brodą nasze pociechy czekają z biciem serca…”

 

            Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie zorganizował dla dzieci z całej Gminy „Spotkanie z Mikołajem”, które miało miejsce 3 grudnia w Sali Widowiskowej w Baborowie. Wieczór z ulubieńcem dzieci rozpoczął się od serdecznego przywitania przez Panią Dyrektor GOK-u  Lidię Piecha wszystkich przybyłych dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Program otworzyły występy dzieci z Sułkowa uczęszczających na zajęcia świetlicowe organizowanie przez GOK, które miały możliwość po raz pierwszy  zatańczyć świąteczną choreografię przed tak dużą publicznością. Układ taneczny oraz stroje do piosenki  „Jingle bells” przygotowała Pani Lidia Piecha.

Następnie swoim świątecznym występem mogły się pochwalić dzieci z zespołu tanecznego „SMYKI”, działającego przy GOK-u, którego choreografie wraz ze strojami przygotowała Pani Martyna Wielgus.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było przyjście Mikołaja ze swoimi pomocnikami, którzy wykonali dla dzieci interaktywny program Mikołajkowy „Mikołaki z śnieżnej bajki” oraz szereg atrakcyjnych zabaw w rytm muzyki, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

Około 120 małych mieszkańców Gminy spotkało się z Mikołajem i jego dwoma pomocnikami. Ulubieniec najmłodszych wręczył każdemu milusińskiemu słodkie upominki.

            Zadowolenie i radość emanująca od dzieci podczas organizacji takich akcji jest dla nas powodem do nieustających działań. Kochany Mikołaju, do zobaczenia za rok!

Sylwia Sumik – instruktor GOK

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
wyloguj  chroniona  bip  test  a  katalog  s  ok  firm  str
DSC_8662.jpeg DSC_8966.jpeg DSC00664a.jpeg DSC01406.jpeg DSC03536.jpeg DSC03881.jpeg DSC03989.jpeg DSC04051.jpeg DSC09943.jpeg IMG_0134.jpeg IMG_0276.jpeg IMG_0653.jpeg
Kalendarz wydarzeń
28
listopada
sobota
Kliknij na wybraną datę