PL EN DE CZ

Gminny Turniej Tenisa Stołowego 24.11.2016

W czwartkowy wieczór  24.11.2016r.w hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5a ,odbył się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego, na który  przybyły dzieci, młodzież i dorośli z Gminy Baborów.  Zawody otworzyli Organizatorzy, którzy przywitali przybyłych zawodników, życząc im  wielu skutecznych akcji, efektywnych meczy, zdrowej rywalizacji fair play, a przede wszystkim miłej zabawy. Sędzią Głównym Turnieju został pan Artur Czechowicz.

Rozgrywki przeprowadzono w  kategoriach:

1. uczniowie klas III – VI,
  2. uczniowie gimnazjum,
  3. dorośli,
  4. kobiety (open).

Wszystkim zawodnikom  zapewniono ciepły posiłek i napoje, a wygranym dyplomy i puchary. Po zaciętych meczach w grze pojedynczej wyniki turnieju  przedstawiały się następująco:

- w kategorii kobiet (open) - I miejsce wywalczyła Anna Berlik, II miejsce zajęła Dominika Kojpasz, na III miejscu uplasowała się Marzena Białowicz.

- w kategorii klas III – VI -  I miejsce zajął Piotr Kosztyła, II miejsce wywalczył Kevin Brilka, III miejsce zdobył Piotr Baran.

-  w kategorii gimnazjum - I miejsce wywalczył Paweł Baran, II miejsce zajął Tomek Bogacki, na trzecim miejscu uplasował się Szymon Gębuś.

- w kategorii dorośli zwycięzcami zostali Panowie – I miejsce - Jacek Zarzycki, II miejsce – Krzysztof Cyranka, III – miejsce  - Mieczysław Hanusek.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zawodnikom za przybycie oraz  znakomitą i emocjonującą grę. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pana Artura Czechowicza za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.

Zachęcamy do uczestnictwa sympatyków tenisa stołowego w spotkaniach grupy LGS TOP SPIN, organizowanych przez pana Artura w każdy czwartek od godz.17:00 do 19:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Rynek 9.