PL EN DE CZ

Warsztaty Kroszonkarskie

Warsztaty Kroszonkarskie

 

Dnia 9. kwietnia 2014r. odbyły się popołudniowe warsztaty kroszonkarskie,

w których wzięły udział dzieci z naszej Gminy, swoją obecnością zaszczyciły nas również Panie z Koła Emerytów. Uczestników zapoznano z różnymi technikami zdobienia jaj wielkanocnych. Zainteresowanie warsztatami były ogromne co potwierdziła duża liczba obecnych. Pomysłów na dekoracje jajek było bardzo dużo, fantazja i zdolności manualne nie miały równych. Gościem na tegorocznych warsztatach był Pan Marek Czechowicz, który swoją innowacyjną techniką zdobienia zainteresował obecnych. Zgromadzone osoby na warsztatach inspirowali się wzajemnie do wykonania pięknych pisanek, które można podziwiać na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej.

Serdeczne podziękowanie kierujemy do wszystkich osób uczestniczących w tym przedsięwzięciu; w szczególności Panią z Koła Emerytów, Panu Markowi Czechowiczowi, Panu Mariuszowi Kostyk za oprawę graficzną, Pani dyrektor Lidii Piecha, Pani Sylwii Bolik oraz Pani Magdalenie Mazurkiewicz za przygotowanie oraz przeprowadzenie Warsztatów.

Gminny Ośrodek Kultury

w Baborowie

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
ok  katalog  f  s  test  a  firm  bip  chroniona  str
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
03
lipca
niedziela
Kliknij na wybraną datę