PL EN DE CZ

Ogłoszenie

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach od 24 lutego do 1 marca 2014r. „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Celem inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. W obchodach „Tygodnia Pomocy…” uczestniczą Naczelna Rada Adwokacka, Krajowa Izba Radców Prawnych, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Komenda Główna Policji, Komenda Głównej Straży Granicznej, Prokuratura Generalna, Krajowa Rada Komornicza, Krajowa Rada Notarialna a także Krajowa Rada Kuratorów.

W dniach od 24 lutego do 1 marca br. Osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez prawników, psychologów jak i przedstawicieli wyżej wymienionych środowisk w trakcie dyżurów pełnionych w Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem.

W województwie opolskim taką pomoc będzie można uzyskać w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem Śląskiej Fundacji Błękitny Krzyż- Opole ul. Katowicka 39. Pomoc będzie udzielana w dniach od 24 do 28 lutego w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz 1 marca w godzinach od 10.00 do 13.00.

Szczegółowy harmonogram dyżurów poszczególnych specjalistów na stronie www.bk-europe.pl  

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
str  test  s  ok  chroniona  firm  bip  katalog  f  a
OPS Baborów
Kalendarz wydarzeń
24
stycznia
poniedziałek
Kliknij na wybraną datę