Gmina Baborów Herb Gmina Baborów

VI Kadencja - 2010 - 2014

 

Radni Rady Miejskiej w Baborowie
wybrani w wyborach w dniu 21 listopada 2010 r.

  1. Dolipski Krystian Bronisław – Przewodniczący Rady
  2. Tokarz Krzysztof Wiktor – Wiceprzewodniczący Rady
  3. Bielski Stanisław Bogusław
  4. Harnyś Bronisława
  5. Jasion Jan Józef
  6. Knapik Magdalena Ewelina
  7. Kowalczykowska Jadwiga Barbara
  8. Nasieniak Janusz Szczepan
  9. Nowak Joanna Maria
10. Rydzik Anna
11. Szwagrzyk Marek Michał
12. Tomczyk  Jerzy Stanisław
13. Wołk Teresa - wybory uzupełniające 18 listopada 2012 r.
14. Wanat Cezary Leon
15. Śliwiński Wojciech Zbigniew - wybory uzupełniające 6 marca 2011 r.

 

 

Opublikował(a):  Data publikacji: 03-12-2010 23:28